Event-компания «Арт-Альянс Одесса» | Нелли Нечаева принимает участие в съемках фильма
58585
post-template-default,single,single-post,postid-58585,single-format-standard,qode-core-1.2,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Нелли Нечаева принимает участие в съемках фильма

ДО СТОРІЧЧЯ ОДЕСЬКОЇ КІНОСТУДІЇ СТАРТУВАЛИ ЗЙОМКИ ІСТОРИЧНОГО ДЕТЕКТИВУ

 

Головний герої стрічки – винахідник із Харкова Йосип Тимченко, який за два роки до братів Люм’єр презентував два фільми

Одеській кіностудії – без двох років 100. Саме тут зняли культові стрічки про трьох мушкетерів, Електроніка, «Весну на Зарічний вулиці» та «Місце зустрічі змінити не можна». Нині тут стартували нові зйомки історичного детективу – про винахідника кіноапарата. Тому голосно розмовляти у павільйоні не можна.

 

Головний герої стрічки – винахідник із Харкова Йосип Тимченко, який жив наприкінці позаминулого століття. Вчений майстрував метеорологічні та астрономічні пристрої, брав участь у розробці автоматичної телефонної станції, але в Одесі прославився завдяки кінематографу.

Часу на створення фільму – обмаль, тож на сусідніх майданчиках відразу відбуваються і зйомки, і репетиції. Тут зірка німого кіно Віра Холодна відпрацьовує свою роль.

Її грає молода актриса Неллі Нечаєва, яка через війну переїхала до Одеси з Донецька

Зізнається – нервує: «Героїня, вона дуже тонка, ніжна, мудра не по літах. Їй було складно жити, вона хотіла простого жіночого щастя. І ось те, що їй на плечі звалилося, було непросто винести. Будемо старатися».

 

Народний артист України Микола Завгородній грає роль лихваря. Зйомки фільму відбудуться не лише у стінах кіностудії, а і на натурних локаціях – в Оперному Театрі та у Воронцовському палаці. Прем’єру картини планують напередодні 100-річного ювілею Одеської кіностудії.

 

Ольга Дунська, Сергій Іщенко, «5 канал»

 

Источник: сайт «5 канал»